• DURACELL RECHARGE AAA 800/850mAh B4

Kod produktu: DRBA800
127.67
opak. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 7
Paczka w Ruchu 7
Paczkomaty InPost 12
Paczkomat InPost za pobraniem 15
Przesyłki kurierskie - Polska 16
Kurier za pobraniem 18
Poczta Polska przesyłka zagraniczna 50
Dostępność 10 opak.
Akumulatorki Duracell Recharge Turbo AAA wytrzymują 400 cykli ładowania. Każdy akumulatorek zasila urządzenia wyjątkową mocą dzięki rdzeniowi Long-Life Ion Core. Akumulatorki są fabrycznie naładowane. Dzięki temu możesz zasilać swoje urządzenie zaraz po ich rozpakowaniu. Akumulatorki będą naładowane przez 12 miesięcy, kiedy ich nie używasz. Gwarantujemy, że nieużywane akumulatorki Duracell wytrzymają 5 lat. Te mocne akumulatorki Ni-MH działają ze wszystkimi ładowarkami do akumulatorków Ni-MH. Akumulatorki Duracell Recharge Turbo wytrzymują dłużej na jednym ładowaniu i wymagają rzadszego ładowania, co wyróżnia je spośród innych.

ODKRYJ AKUMULATORKI DURACELL TURBO AAA


W życiu pełnym energii nie masz czasu się zatrzymać. Dlatego używasz akumulatorków, które szybko się ładują i które dają zastrzyk energii Tobie i Twoim urządzeniom. Ale co jeśli proste ładowanie nie zaspokaja Twoich potrzeb? Co jeśli od swoich bardziej energochłonnych urządzeń, takich jak aparat cyfrowy czy bezprzewodowy kontroler do gier, oczekujesz najlepszej wydajności? Z myślą o Tobie powstały akumulatorki Duracell Turbo. Technologia Duralock zapobiega rozładowaniu akumulatorków, dzięki czemu pozostają naładowane przez maks. 12 miesięcy (kiedy ich nie używasz) i mają trwałość nawet 5 lat*. Ponadto akumulatorki Duracell Turbo są fabrycznie naładowane, dzięki czemu możesz się odprężyć i natychmiast włączyć swoje urządzenia. Są mocne, prawda?

*Lub 400 cykli ładowania, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

PEŁNA MOC NA DŁUŻEJ

Technologia Duralock zapobiega rozładowaniu akumulatorków, dzięki czemu pozostają naładowane przez maks. 12 miesięcy (jeżeli ich nie używasz) i mają trwałość nawet 5 lat (lub 400 cykli ładowania, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej).

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Pojemność: 850 mAh
Typ baterii: R03 AAA
Akumulatory w zestawie: 4 szt
Ogniwo: Niklowo-wodorkowy
Żywotność: 400 cykli
Średnica: 10,5 mm
Wysokość: 44,5 mm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.