• Kamera internetowa Brio Webcam 4K 960-001106 4Z60X21979

Kod produktu: 4Z60X21979
2821.78
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 7
Paczka w Ruchu 7
Paczkomaty InPost 12
Paczkomat InPost za pobraniem 15
Przesyłki kurierskie - Polska 16
Kurier za pobraniem 18
Poczta Polska przesyłka zagraniczna 50
Dostępność 1 szt.

NAJLEPSZA KAMERA INTERNETOWA DO SPOTKAŃ WIDEO
Logitech Brio to nasza najlepsza i najbardziej zaawansowana kamera internetowa dla firm. Wyposażona w innowacyjne technologie, Brio podnosi poprzeczkę do doskonałości współpracy wideo ultra 4K HD. RightLight 3 i technologia HDR (High Dynamic Range) automatycznie dostosowują się, aby pomóc Ci wyglądać jak najlepiej w każdym oświetleniu, w tym przy słabym świetle, bezpośrednim świetle słonecznym lub warunkach dużego kontrastu oświetlenia.  Brio posiada certyfikat dla firm i, dzięki zintegrowanym czujnikom optycznym i na podczerwień, obsługuje Windows Hello.

NAJLEPSZA Z NAJLEPSZYCH
Brio to niezwykła technologia, która przesyła krystalicznie czysty obraz wideo w doskonałej rozdzielczości, częstotliwości odświeżania, kolorze i szczegółach, przy wykorzystaniu automatycznego ustawienia ostrości i 5-krotnego powiększenia HD. Brio zapewnia obraz o rozdzielczości 4K Ultra HD przy 30 kl./s, HD 1080p przy 30 lub 60 kl./s i HD 720p przy 30, 60 lub wyjątkowo płynnych 90 kl./s, zapewniając wyjątkową wyrazistość, płynność i szczegółowość.

POLE WIDZENIA Z MOŻLIWOŚCIĄ REGULACJI
Wybierz jedno z trzech ustawień pola widzenia (FOV), aby perfekcyjnie wykadrować obraz. Aby wykadrować idealny widok głowy i ramion, wybierz 65° po przekątnej. Aby uchwycić większą część pomieszczenia, wybierz 78° lub 90° po przekątnej. Niezależnie od tego, jakie ustawienie dFOV wybierzesz, uzyskaj bliższy widok dzięki 5-krotnemu powiększeniu HD w spektakularnej rozdzielczości 4K.

WYGLĄDAJ ŚWIETNIE W KAŻDYM OŚWIETLENIU
Spotykaj się, przesyłaj i nagrywaj z Brio w dowolnym świetle i zawsze wyglądaj najlepiej. Od słabego oświetlenia po jasne podświetlenie światłem słonecznym, technologia RightLight 3 i funkcja HDR (High Dynamic Range) automatycznie dostosowują się, aby zawsze podświetlać najważniejszy obiekt Ciebie.

BRZMIJ ŚWIETNIE W KAŻDYM ŚRODOWISKU
Brio posiada dwa zintegrowane wielokierunkowe mikrofony z technologią redukcji szumów. Mikrofony wyraźnie rejestrują dźwięk z odległości do jednego metra bez wzmacniania szumu otoczenia, dzięki czemu rozmowy zawsze brzmią naturalnie i wyraźnie.

BEZPIECZEŃSTWO SPOTYKA SIĘ Z WYGODĄ
Dzięki zastosowaniu czujników optycznych i podczerwieni, Brio zapewnia szybkie i bezpieczne rozpoznawanie twarzy w systemie Windows Hello. Nie ma potrzeby wpisywania hasła do systemu Windows 10: wystarczy spojrzeć w obiektyw Brio, aby się zalogować.

PŁYNNE PRZESYŁANIE, BEZ OPÓŹNIEŃ
Brio zachowuje dużą liczbę klatek na sekundę (do 90 kl./s) w każdych warunkach oświetlenia, zapewniając wysoką jakość nagrywania, asynchroniczne udostępnianie prezentacji w Teams oraz płynne transmisje w grach, które nadążają za każdym Twoim ruchem. Większa liczba klatek na sekundę jest idealna w każdej sytuacji, która wymaga wolnego ruchu lub wyjątkowo płynnego strumienia wideo.

PEŁNA KONTROLA DZIĘKI APLIKACJI TUNE DESKTOP
Aplikacja Logi Tune Desktop służy do uproszczenia obsługi urządzeń osobistych, a w wybranych modelach, w tym Brio, pozwala dostosować ustawienia do potrzeb. Mini aplikacja umożliwia dyskretną obsługę, aby nie zakłócać współpracy wideo, zapewnia przybliżanie/oddalanie, ustawienia wstępne kolorów, dostrajanie kolorów, ustawianie ręcznej ostrości, a także umożliwia łatwe pobieranie aktualizacji oprogramowania układowego.

UNIWERSALNE OPCJE MONTAŻU
Bezpiecznie zamocuj Brio za pomocą regulowanego zaczepu wszędzie tam, gdzie sprawdza się najlepiej na laptopie, monitorze lub blacie lub zdejmij zaczep, aby zamontować ją na własnym statywie za pomocą zintegrowanego gwintu.

NAKŁADANA OSŁONA MIGAWKI
W zestawie z kamerą Brio znajduje się przesuwna osłona migawki, która chroni obiektyw oraz zapewnia prywatność i spokój, gdy kamera nie jest używana.

MOŻLIWOŚĆ DOSTOSOWANIA USTAWIEŃ KAMERY
Dostosuj kamerę Brio za pomocą definiowanego przez użytkownika sterowania obrotem, powiększeniem i obrazem dzięki programowi Ustawienia kamery Logitech dla systemów Windows i Mac.

PRACUJ LEPIEJ. NAWET W DOMU.
Zyskaj narzędzia, których potrzebujesz, aby w skupieniu wykonywać swoje specjalistyczne obowiązki. Jest to najlepsze rozwiązanie do biurka dla osób o wysokich wymaganiach, z odpowiednimi narzędziami, dzięki którym można wznieść pracę na nowy poziom.

Informacje o produkcie
Rozdzielczość 4096 x 2160
Cechy i funkcje wbudowany mikrofon
Liczba klatek na sekundę 90
Interfejs USB
Akcesoria w zestawie
 • Kamera internetowa z odłączanym uniwersalnym zaczepem mocującym (na kamerze internetowej)
 • Nakładana osłona migawki
 • Etui podróżne
 • Kabel USB-A do USB-C (USB 2.0 lub 3.0) o długości 2,2 m
 • Dokumentacja użytkownika
Kolor Czarny
Wymiary
 • Wysokość: 27 mm
 • Szerokość: 102 mm
 • Głębokość: 27 mm
Waga 63 g
Pozostałe parametry
 • Megapiksele aparatu: 13
 • Ustawianie ostrości: Automatyczne ustawianie ostrości
 • Typ obiektywu: Szklany
 • Wbudowany mikrofon: Stereo
 • Zasięg mikrofonu: Do 1.22 metra
 • Pole widzenia po przekątnej (dFoV): 90°/78°/65°
 • Cyfrowe powiększenie: 5×
 • Łączność przez USB: Połączenie USB-A typu plug and play, obsługa USB-C z adapterem firm zewnętrznych (poza zestawem)
 • Odłączany zaczep montażowy uniwersalny pasujący do laptopów, telewizorów i monitorów LCD
 • Rightlight 3 with HDR for clear image in various lighting environments ranging from low light to direct sunlight.
 • Elementy sterujące obrazem w opcjonalnej aplikacji z ustawieniami kamery do sterowania przesuwaniem, pochylaniem i powiększaniem
 • Technologia czujnika podczerwieni dla systemu Windows (dostępny pakiet SDK w celu integracji aplikacji)
 • Nakładana osłona migawki
Interfejs USB
Typ gwarancji Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja 36 mies.
Liczba klatek na sekundę 90
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.