• Zwroty i reklamacje

 

Informacje o zwrocie towaru

Dokonując zakupu w naszym sklepie internetowym www.fg-market.com przysługuje Państwu możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 60 dni od daty jego otrzymania.

Informacje o wymianie towaru

Specjalnie dla naszych klientów wprowadziliśmy prawo rozszerzonej wymiany nieużywanego i kompletnego towaru na inny w ciągu 60 dni od daty otrzymania towaru. Warunkiem wymiany jest wybór innego towaru z oferty naszego sklepu internetowego.

Procedura zwrotu lub wymiany towaru

  1. Wypełnij załączony do przesyłki formularz zwrotu lub wymiany towaru, podpisz i załącz go do przesyłki. Nie przyjmujemy zwrotów bez wypełnionego
  2. Bezpiecznie zapakuj zwracany lub wymieniamy towar wraz z pudełkiem, dowodem zakupu, wszystkimi otrzymanymi dokumentami oraz ewentualnym promocyjnymi W przypadku dostarczenia towaru w stanie niekompletnym sprzedający ma prawo obciążenia kupującego kosztami koniecznymi do wyrównania tejże różnicy.
  3. Dostarcz podpisany formularz oraz towar (przesyłką kurierską lub paczką pocztowa ubezpieczoną) na swój koszt na nasz adres: FG-MARKET.COM Kamil Wójcik ul. Felińskiego 28/10, 31-236 Kraków
  4. Oczekuj na zwrot pieniędzy lub wymianę towaru w terminie do 14 dni od dostarczenia przesyłki.
  5. W przypadku, gdy towar, na który chcą Państwo dokonać wymiany nie jest dostępny na magazynie, czas ten może ulec wydłużeniu.

Formularz zwrotu i wymiany - POBIERZ